Witaj, W imieniu www.footballtrial.pl dziękujemy że jesteś z nami. Specjalnie z tego powodu przygotowaliśmy dla Ciebie szereg wartościowych bezpłatnych materiałów, które pozwolą Ci skupieniu się na Twoim rozwoju w zakresie mentalności, motoryki, dietetyki, języka angielskiego a także w zakresie umiejętności piłkarskich. Poniżej znajdują się linki do materiałów które starannie wyselekcjonowaliśmy i przygotowaliśmy dla Ciebie. 

W nawiązaniu do naszego pierwszego wywiadu udostępniamy zestawienie istotnych umiejętności dla piłkarzy grających na danych pozycjach. Pod tym względem często jest oceniana ich gra. To zestawienie obejmuje typowe kluczowe atrybuty dla danej pozycji z uwzględnieniem podstawowych założeń taktycznych. Dzięki przypisaniu odpowiednich atrybutów do danej pozycji na boisku zawodnik będzie świadomy jakim oczekiwaniom powinien sprostać.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów głównie w języku angielskim z polskimi zawodnikami grającymi w Wielkiej Brytanii Łukaszem Fabiańskim oraz Patrykiem Klimalą. Jeżeli miałbyś problemy ze zrozumieniem wywiadów to można włączyć opcję napisów lub rozpocznij lekcję języka angielskiego wraz z nauczycielami języka angielskiego – link na samym dole.

Wywiady z Łukaszem Fabiańskim w języku angielskim

Wywiady z Patrykiem Klimalą częściowo po angielsku

Dla osób które dotarły do tego momentu mamy konkurs do wygrania Bluza piłkarska Joma.

Napisz kto jest Twoim idolem i kreatywnie uzasadnij tą odpowiedź. Nieobowiązkowo można dodać kto jest idolem Łukasza Fabiańskiego, mówił on o tym w wywiadzie.

Wyślij odpowiedź na kontakt@footballtrial.pl

Cały zespół www.footballtrial.pl dziękuję że jesteś z nami.

Śledź nas na facebook, już wkrótce kolejny wywiad i materiały na e-mail.

Podsumowanie kariery Macieja Żurawskiego który grał w Celtic Glasgow oraz był kapitanem reprezentacji Polski. Był on obecny na naszych obozach piłkarskich.

Najlepsze interwencje Łukasz Fabiańskiego w ostatnich miesiącach

Wywiad z Grzegorzem Rasiakiem, który aktualnie jest agentem piłkarskim - GRSport. Współpracujemy z tą agencją jako Keepermania i podczas organizacji Test Meczów

Patryk Klimala piłkarz Celtic zapowiada Obozy piłkarskie PRO